Doprava nad 2000 korun ZDARMA

Platba & Doručení

Platba

V tuto chvíli můžeš zaplatit dvěma způsoby:

1) Bezhotovostně prostřednictvím platební brány STRIPE

V případě osobního odběru je platba předem nezbytná, peníze v hotovosti může přijímat pouze kurýr. 

2) Dobírkou

Pokud preferuješ platbu hotově, zvol u způsobu platby dobírku. Zaplatíš kurýrovi při doručení zásilky a nemusíš se o nic víc starat. Dobírka má bezesporu jednu nemalou výhodu - objednávky odesíláme hned následující den od nákupu!

 

Doručení

I zde máme dvě varianty:

1) Kurýr GLS

Nejpohodlnější způsob, jak se shledat se svým vintage nákupem! Kurýr vyzvedne zásilku v našem skladu a už následující den ji budeš mít doma. Za kurýrní službu se platí 109 korun při platbě kartou předem nebo 139 korun při platbě na dobírku. 

2) Osobní odběr Praha

Ano, nabízíme i oblíbený osobní odběr. Abys mohl(a) využít osobního odběru, je potřeba zaplatit předem prostřednictvím platební brány STRIPE. Naše odběrné místo se nachází na Praze 2, asi 200 m od zastávky Jiřího z Poděbrad. Adresa je Mánesova 1410/69, Praha 2. Zásilky je možné vyzvedávat pouze po INDIVIDUÁLNÍ DOMLUVĚ. Až Ti přijde potvrzení, že tvá materiální radost je připravená k vyzvednutí, domluvíme se, kdy si pro ni přijdeš.

3) Doručení na Slovensko

Rozhodli jsme se dělat radost i našim milým sousedům, a proto v současné době doručujeme i na Slovensko. Zásilky posíláme kurýrem GLS a za doručení se platí 159 korun. V případě dopravy na Slovensko je momentálně možné platit pouze kartou předem nebo ve výjimečných případech bezhotovostním převodem. Pokud bys měla o tento způsob platby zájem, kontaktuj nás e-mailem nebo telefonicky a my ti pošleme IBAN a BIC.