Doprava nad 2000 korun ZDARMA

#kidsoftheuniverse BLOG — móda

Editorial: Time Machine

Editorial: Time Machine

Vcházím dovnitř a do nosu mě praští závan nostalgie. Ohlížím se, za mnou nic. Skleněný dveře jsou jediným přirozeným zdrojem světla. Zářivky vydávají zvuky, je to tak strašně typický, v duchu se usměju. Po pravý straně vidím vrátnici, vrátný šilhá na jedno oko. Zdravím ho a on jen pokývá hlavou, jakoby moje přítomnost tady nebyla nic výjimečného. Vzduch mi připadá těžký, skoro až hmatatelný, pohlcuje mě.


Jarní Editorial: Zapomenuté skvosty

Jarní Editorial: Zapomenuté skvosty

Zapomenuté skvosty.

Architektonické a přírodní.

V kombinaci se znovuobjevenými skvosty módními.

V našem jarním editorialu jsme se soustředili na splynutí nadčasového a zároveň v něčem netradičního oblečení s atmosférou vilové čtvrti na Babě a ve Střešovicích.


Jak vznikala kolekce upcycled oblečení MILK

Jak vznikala kolekce upcycled oblečení MILK

Nápad vdechovat oblečení nový život vznikl už před nějakou dobou, kdy jsme nalézali v second handech oblečení z kvalitních materiálů, ale přitom tak basic střihů. Nadčasové minimalistické kousky jsou sice základním kamenem šatníku, ale my jsme chtěli nabízet právě těch pár ne tolik nadčasových, výrazných elementů, kterými oživíte i svou černo-bílo-šedou skříň. 

Kolekce MILK se soustředí zejména na denim, a to i proto, že vintage denimové kousky získávají letitým nošením nenahraditelnou patinu, kterou dnes v obchodech seženete jen zřídka. Dříve běžnou pevnou bavlněnou tkaninu nahradila levnější směs polyesteru/viskózy a bavlny, díky čemuž se...