Doprava nad 3000 korun ZDARMA

#kidsoftheuniverse BLOG

Editorial: Time Machine

Editorial: Time Machine

Vcházím dovnitř a do nosu mě praští závan nostalgie. Ohlížím se, za mnou nic. Skleněný dveře jsou jediným přirozeným zdrojem světla. Zářivky vydávají zvuky, je to tak strašně typický, v duchu se usměju. Po pravý straně vidím vrátnici, vrátný šilhá na jedno oko. Zdravím ho a on jen pokývá hlavou, jakoby moje přítomnost tady nebyla nic výjimečného. Vzduch mi připadá těžký, skoro až hmatatelný, pohlcuje mě.


Jarní Editorial: Zapomenuté skvosty

Jarní Editorial: Zapomenuté skvosty

Zapomenuté skvosty.

Architektonické a přírodní.

V kombinaci se znovuobjevenými skvosty módními.

V našem jarním editorialu jsme se soustředili na splynutí nadčasového a zároveň v něčem netradičního oblečení s atmosférou vilové čtvrti na Babě a ve Střešovicích.


„Kdy jste si poprvé vyzkoušela šaty své matky?“ - Příběh Emy, trans nebinární osoby

„Kdy jste si poprvé vyzkoušela šaty své matky?“ - Příběh Emy, trans nebinární osoby

„Já jsem se od deseti let definovala jako gay cis muž. Přitahovali mě muži, ale přes ty mé vztahy mi docházelo, že jsem nebyla sama sebou."


Jak vznikala kolekce upcycled oblečení MILK

Jak vznikala kolekce upcycled oblečení MILK

Nápad vdechovat oblečení nový život vznikl už před nějakou dobou, kdy jsme nalézali v second handech oblečení z kvalitních materiálů, ale přitom tak basic střihů. Nadčasové minimalistické kousky jsou sice základním kamenem šatníku, ale my jsme chtěli nabízet právě těch pár ne tolik nadčasových, výrazných elementů, kterými oživíte i svou černo-bílo-šedou skříň. 

Kolekce MILK se soustředí zejména na denim, a to i proto, že vintage denimové kousky získávají letitým nošením nenahraditelnou patinu, kterou dnes v obchodech seženete jen zřídka. Dříve běžnou pevnou bavlněnou tkaninu nahradila levnější směs polyesteru/viskózy a bavlny, díky čemuž se...